Leave Your Message

SHPALLJA E PRODUKTIT Produktet tona të fundit

Zhejiang Rutong Electric ka mbledhur talente të shquara të menaxhimit, dizajnit, prodhimit dhe marketingut.

përshkrimi i kompanisë rreth nesh

Zhejiang Rutong Electric Technology Co., Ltd.
Një kompani profesionale e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e produkteve të serisë së zbarrave. Kryesisht prodhon kanale autobusësh intensivë me tension të ulët, kanale autobusësh me mbrojtje të lartë me tension të ulët, kanale autobusësh të tensionit të lartë, kanale autobusësh rezistente ndaj zjarrit, kanale autobusësh të energjisë së erës, etj. Zhejiang Rutong Electric Technology Co., Ltd. ekspert në shpërndarjen e energjisë së zbarrës.
Kënaqësia e klientit, cilësi e shkëlqyer, punë ekipore, përgjegjësi sociale, pioniere dhe iniciative
65373667zo
2015
themeluar
6537366aae
10
Certifikatat
6537367e58
100
Partner
6537367dg4
1300
zona e punës

RUTONG KULTURA E KOMPANISË

 • 6560369lart2
  Bëhuni standardi i industrisë për kompanitë e kanaleve të zbarrës
 • 6560367k10
  Ofroni klientëve zgjidhje dhe shërbime efikase
 • 6560366jty
  Teknologji, detaje, shpejtësi, inovacion
 • 656036abim
  Cilësia në radhë të parë, klienti i pari; pjesëmarrje të plotë dhe shërbim të përkushtuar
01 / 06
sigurinë
rrip i rrjetës së parzmores së sigurisë
Zhejiang Rutong Electric është një ndërmarrje plot vitalitet dhe zhvillim të vrullshëm. Ne besojmë fuqimisht se për sa kohë që jemi të orientuar nga tregu, të nxitur nga inovacioni, të mbijetojmë nga cilësia dhe të rritemi nga zhvillimi, ne do të vazhdojmë të ndjekim dhe tejkalojmë dhe të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë, ne do të vazhdojmë të zhvillojmë dhe krijojmë një të ardhme më të mirë me ju.
Kompania i kushton rëndësi të madhe rekrutimit dhe trajnimit të talenteve, i përmbahet standardeve të përzgjedhjes së talenteve "të kesh aftësi dhe integritet politik, duke vënë në plan të parë moralin", dhe rekruton talente nga të gjitha sferat e jetës bazuar në orientimin e "konkurrencës së hapur".

CERTIFIKATA JONË

API 6D,API 607,CE, ISO9001, ISO14001,ISO18001, TS.(Nëse keni nevojë për certifikatat tona, ju lutemi kontaktoni)

CCF_000430yhb
CCF_0004330qt
CCF_000437hgg
CCF_000440uc5
CCF_000442fxo
CCF_000444mqj
CCF_000446mmt
CCF_000448ih1
01 02 03 04 05 06 07 08
cfare doni te pyesni
faq
 • Cilat janë çmimet tuaja?
 • A keni një sasi minimale porosie?
 • A mund të jepni dokumentacionin përkatës?
 • Sa është koha mesatare e prodhimit?
 • Cilat lloje të mënyrave të pagesës pranoni?
më shumë
informacion lajmesh
Lajme
 • Lajmet e kompanisë
 • Lajme nga industria
 • Dinamika e brendshme
 • produkt i ri
 • kërkimin dhe zhvillimin
mroe

informacion hetimor informacion hetimor

Për pyetje rreth produkteve ose listës së çmimeve tona, ju lutemi na lini dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

abonohen
01 02 03