Leave Your Message

ПРИКАЗ НА ПРОИЗВОД Нашите неодамнешни производи

Жеџијанг Рутонг Електрик собра извонредни таленти за управување, дизајн, производство и маркетинг.

опис на компанијата за нас

Жеџијанг Рутонг Електрична Технологија Ко., ООД.
Професионална компанија специјализирана за истражување и развој, производство, продажба и сервис на производи од серии на собирници. Главно произведува нисконапонски интензивни автобуски канали, нисконапонски високозаштитни автобуски канали, високонапонски автобуски канали, огноотпорни автобуски канали, автобуски канали за енергија од ветер итн. Zhejiang Rutong Electric Technology Co., Ltd. - Ваша доверба експерт за дистрибуција на електрична енергија со собирници.
Задоволство на клиентите, одличен квалитет, тимска работа, општествена одговорност, пионерски и претприемнички
65373667зо
2015 година
Основана
6537366aae
10
Сертификати
6537367e58
100
Партнер
6537367dg4
1300
работна површина

РУТОНГ КУЛТУРА НА КОМПАНИЈАТА

 • 6560369up2
  Станете индустриски репер за компаниите за канали за собирници
 • 6560367k10
  Обезбедете им на клиентите ефикасни решенија и услуги
 • 6560366jty
  Технологија, детали, брзина, иновации
 • 656036abim
  Квалитетот на прво место, клиентот на прво место; целосно учество и посветена услуга
01 / 06
безбедноста
заштитниот појас на мрежа
Жеџијанг Рутонг Електрик е претпријатие полно со виталност и енергичен развој. Ние цврсто веруваме дека сè додека сме пазарно ориентирани, водени од иновации, преживуваме со квалитет и растеме со развој, ќе продолжиме да ги следиме и надминуваме и обезбедуваме производи и услуги со висок квалитет, ќе продолжиме да се развиваме и создаваме подобра иднина со тебе.
Компанијата придава големо значење на регрутирањето и обуката на таленти, се придржува до стандардите за избор на таленти „да се има и способност и политички интегритет, ставајќи го моралот на прво место“ и регрутира таленти од сите сфери на животот врз основа на ориентацијата на „натпревар на отвореност“.

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

API 6D, API 607, CE, ISO9001, ISO14001, ISO18001, TS. (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

CCF_000430yhb
CCF_0004330qt
CCF_000437hgg
CCF_000440uc5
CCF_000442fxo
CCF_000444mqj
CCF_000446mmt
CCF_000448ih1
01 02 03 04 05 06 07 08
што сакаш да прашаш
faq
 • Кои се вашите цени?
 • Дали имате минимална количина на нарачка?
 • Можете ли да ја доставите соодветната документација?
 • Колкаво е просечното време на носење?
 • Какви начини на плаќање прифаќате?
повеќе
информации за вести
Вести
 • Вести од компанијата
 • Вести од индустријата
 • Внатрешна динамика
 • нов производ
 • истражување и развој
mroe

информации за пребарување информации за пребарување

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни го и ние ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

се претплатите
01 02 03